Dla tych, dla których przestrzeń marzeń i pasji znajduje się w wodnych głębinach powstał nasz klub. Jesteśmy Exstream i kochamy nurkowanie. Kochamy też dzielić się nim z innymi, dlatego właśnie powstała nasza szkoła nurkowania.

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja do podróżowania i odkrywania piękna drzemiącego w podwodnych przestrzeniach. Jako klub Exstream robimy to od 2000 roku. Mamy więc za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki głębokości i potężny bagaż doświadczeń. To właśnie on pozwala nam przekazywać wiedzę na temat nurkowania na najwyższym poziomie.

Po pierwsze bezpieczeństwo!

I to ono jest priorytetem. Żadne podwodne widoki nie są warte ryzyka. Nurkujemy, by bezpiecznie powracać na ląd, zachwycając się tym, co zobaczyliśmy. I tego przede wszystkim uczymy. Dla nas nauka nurkowania to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale też i odpowiedzialność. Nasi uczniowie pokonując kolejne metry głębokości będą przecież na tyle bezpieczni, na ile my nauczymy ich bezpiecznie postępować.

Po drugie – przygoda

Nie chcemy być po prostu szkołą, w której przekazuje się wiedzę. Nie chcemy, jak tradycyjne szkoły nurkowania ograniczać się do relacji uczeń-nauczyciel. Chcemy dostarczać niezapomnianych wrażeń, prawdziwie rozwijać pasję. Dlatego nie tylko uczymy, ale też zaopatrujemy w sprzęt, podróżujemy i … oczywiście nurkujemy. Gdzie? Wrocław – tutaj zaczyna się każda nasza przygoda. Stąd jesteśmy i w tym mieście prowadzimy naszą szkołę. A dokąd? Dookoła świata. Jako pierwsi Polacy dotarliśmy do Banco Chinchorro, zanurzyliśmy się w toni wielu górskich jezior, także Titicaca, podziwialiśmy najpiękniejsze wyspy świata i odkryliśmy kilkanaście nieznanych wcześniej wraków.

Jesteśmy od robienia rzeczy niezwykłych

Bo nurkowanie jest niezwykłe. Wrażenia, jakich dostarcza trudno jest ubrać w słowa. Dlatego my robimy wszystko, aby jak najwięcej osób mogło ich doświadczyć. Prowadzimy szkołę, posiadamy serwis sprzętu nurkowego, tworzymy miejsce, które łączy miłośników nurkowania.

Zadaj nam pytanie !

602 235 345 / 511 508 134