Kurs Open Water Diver przeznaczony jest dla osób które marzą o rozpoczęciu swojej podwodnej przygody. Jest to pierwszy stopień wtajemniczenia na którym nauczysz się obsługi sprzętu nurkowego, wielu nowych umiejętności oraz w jaki sposób nurkować bezpiecznie. Pozyskasz również spory zakres wiedzy którą niezwłocznie sprawdzimy w praktyce. Kurs składa się z wykładów teoretycznych, 4-5 godzin zajęć na basenie i aż 6 nurkowań na wodach otwartych co zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych szkół nurkowych. W końcu im więcej czasu spędzimy pod wodą tym lepiej, prawda? Naszym celem jest abyś osiągnął maksymalny komfort pod wodą.

Kurs zakończony jest egzaminem i wydaniem certyfikatu organizacji IANTD honorowanym na całym świecie. Po uzyskaniu certyfikatu będziesz mógł cieszyć się pięknem podwodnego świata, nurkować wraz z partnerem do głębokości 18m w pełnym nurkowym ekwipunku, a przede wszystkim robić to w sposób bezpieczny.

No dobrze, a co dalej? Dalej nie zostajesz sam, jesteśmy dla Ciebie – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w każdej sytuacji. Przecież jesteś członkiem naszej Exstream’owej rodziny! Nasi instruktorzy pomogą Ci w doborze sprzętu, zadbają o jego serwis, zabiorą na nurkowania w okolicy oraz wyprawy na całym świecie.